top of page

Matematyka

Image by Alex Chambers

Zajęcia, których celem jest nie tylko rozwijanie matematycznych uzdolnień Dzieci, ale i zrozumienie, jak ważna i użyteczna jest matematyka w codziennym życiu.
Dlatego też rozmawiamy o finansach, gramy w gry, by przygotować Dzieci do sprawnego radzenia sobie w trudnych sytuacjach i udowadniamy, że matematyki da się uczyć bez podręcznika i ćwiczeniówki.
Podczas zajęć korzystamy z różnorodnych pomocy edukacyjnych, oraz robotów Ozobot. Zajęcia prowadzimy w formie warsztatowej, uczymy w ruchu i poprzez działanie – nie pracujemy na pakietach edukacyjnych i nie siedzimy w ławkach. Zajęcia odbywają się w małych grupach, ponieważ ważne dla nas jest indywidualne podejście do każdego Dziecka.

Ekonomia

Image by micheile dot com

Zajęcia dla Dzieci w wieku wczesnoszkolnym, na których porozmawiamy o tym, skąd wzięły się pieniądze, co to jest gospodarka i dlaczego płacimy podatki. Oprócz tego nauczymy się mądrze gospodarować pieniędzmi i założymy własną firmę.


Zajęcia prowadzone są w formie warsztatowej, a Dzieci uczą się poprzez działanie.

STEAM

Zajęcia łączące naukę, technologię, inżynierię, sztukę i matematykę. Podczas tych zajęć Dzieci tworzą nowe urządzenia, sprawdzają ich możliwości, testują i ulepszają swoje projekty. Rozwijają wiedzę z zakresu nauk ścisłych, ale przede wszystkim rozwijają zdolność logicznego myślenia i wyciągania wniosków. Zajęcia prowadzone są w formie warsztatowej, a Dzieci uczą się poprzez działanie. Pracujemy w małych grupach, ponieważ ważne dla nas jest indywidualne podejście do każdego Dziecka.

EKOwarsztaty

Image by Fateme Alaie

Zajęcia dla Dzieci, których celem jest obudzenie poczucia współodpowiedzialności za naszą Ziemię i jej losy. Poruszymy trudne tematy dotyczące zasobów wody, produkcji śmieci, czy zanieczyszczenia powietrza. Przyjrzymy się zjawiskom i procesom, które mają wpływ na nasze życie. Dzieci zdobędą praktyczną wiedzę jak świadomie żyć szanując przyrodę. 
Podczas zajęć korzystamy z różnorodnych pomocy edukacyjnych, mikroskopów, przeprowadzamy doświadczenia. Pracujemy w małych grupach. Uczymy się poprzez działanie. Część zajęć odbędzie się w terenie (w lesie, na łące). 

Zachęcamy do odwiedzenia naszego Instagrama, a w przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny.
Formularz zgłoszeniowy na zajęcia znajduje się w zakładce zapisy.

bottom of page